17 Ekim 2014 Cuma

Marantz NR1605 Ev Sinema Amfisi

Marantz NR1605 Ev Sinema AmfisiMarantz NR1605 Ev Sinema Amfisi                                                                                                     Dünya lideri Marantz'ın süper-ince A/V receiver'ı Marantz NR1605, ev sinema sistemi tutkunları için tasarlandı.

Kendinden önce üretilmiş hacim olarak daha büyük modelleri kıskandıracak olan Marantz NR1605; Wi-Fi®, Bluetooth®, Apple AirPlay® özelliklerine sahip, 7.1 kanallı tam donanımlı bir A/V receiver...

Gelişmiş network imkanları

Gelişmiş network özellikleriyle sınır tanımadan her türlü müzik kaynağı ile bağlantı kurabilen NR1605, AirPlay® teknolojisi sayesinde iPhone, iPod touch ve iPad'ler ile kablosuz iletişim kurabiliyor. Donanımına dahil edilen Bluetooth® özelliği ile akıllı Android cihazlar ve dizüstü bilgisayarlar ile entegre çalışabiliyor. DLNA standartı sayesinde Wi-Fi network ağına gerek kalmadan lokal depo cihazlardan (NAS), binlerce internet radyo istasyonundan ve Spotify gibi online müzik servislerinden müzik dinleme keyfini yaşatıyor.

“Apple lossless”, FLAC HD 192/24 ya da DSD gibi güncel audio formatlarının takipçilerini de düşünen Marantz NR1605, kısacası ses kalitesi anlamında da çağın en gelişkin cihazları arasında yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder